μενού

Security 2021

Νέα Τμήματα Security δια ζώσης ή με σύγχρονη τηλεκατάρτιση (E-Learning)!

Έναρξη 27/09/2021

Προσφορά μόνο 200€!

Προετοιμαστείτε για τις εξετάσεις πιστοποίησης και πετύχετε υψηλό μέσο όρο.

Άριστη Προετοιμασία, 100% Επιτυχία!

Προετοιμάζουμε σωστούς επαγγελματίες

Ειδική έκπτωση σε όσους δίνουν για ανανέωση άδειας!

Παρακολουθήστε τα μαθήματα ζωντανά στις εγκαταστάσεις μας ή από όπου και αν βρίσκεστε!

Διδάσκουν υψηλόβαθμοι πολύπειροι εκπαιδευτές ενηλίκων πιστοποιημένοι από το ΚΕΜΕΑ και τον ΕΟΠΠΕΠ!

Αποστέλλουμε ΔΩΡΕΑΝ πλήρεις σημειώσεις σε έντυπη μορφή.

ΔΩΡΕΑΝ επαναληπτικό μάθημα πριν από τις εξετάσεις!

Για πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο 2102515273 ή να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας.

ΦΟΡΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ SECURITY

Invalid Input

Το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης Enter συλλέγει κατόπιν της συγκατάθεσής σας τα δεδομένα της παραπάνω φόρμας εκδήλωσης ενδιαφέροντος, προκειμένου να σας ενημερώνει για τις διαθέσιμες υπηρεσίες του, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία. Έχετε δικαίωμα ανά πάσα στιγμή να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας, να αιτηθείτε διαγραφή, τροποποίηση, ενημέρωση και διόρθωση των στοιχείων σας. Σε περίπτωση που ανακαλέσετε στο μέλλον τη συγκατάθεσή σας, δεν θίγεται η νομιμότητα της επεξεργασίας των στοιχείων που έχει ήδη πραγματοποιηθεί. Για να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας οποιαδήποτε στιγμή μπορείτε να στείλετε μήνυμα στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Τα στοιχεία σας δεν θα κοινοποιηθούν σε τρίτους σε καμία περίπτωση. Παρακαλούμε διαβάστε παρακάτω τους όρους χρήσης και την πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων.

Παρακαλούμε κάντε κλικ για να διαβάσετε τους όρους χρήσης

Παρακαλούμε κάντε κλικ για να διαβάστε την πολιτική απορρήτου και προστασίας προσωπικών δεδομένων

Invalid Input

Έχω διαβάσει και έχω αποδεχτεί τους όρους χρήσης και την πολιτική απορρήτου - προστασίας προσωπικών δεδομένων

Για άμεση εγγραφή μπορείτε να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα: securitybutton

security chief

Το επιμορφωτικό πρόγραμμα «Αρχιφυλάκων - Εποπτών» στηρίζει τη φιλοσοφία του στην ολοκληρωμένη σύγχρονη κατάρτιση, ώστε να έχει τη δυνατότητα κάθε εργαζόμενος που ασχολείται με την ιδιωτική ασφάλεια, να ανταποκρίνεται στα καθήκοντα και τις αρμοδιότητές του με επαγγελματική επάρκεια.

Σύμφωνα με το Πιστοποιημένο Επαγγελματικό Περίγραμμα (ΠΕΠ) του Ιδιωτικού Προσωπικού Παροχής Υπηρεσιών Ασφάλειας, οι Αρχιφύλακες και οι Επόπτες τομέων ευθύνης επί του προσωπικού Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας, αποτελούν το δεύτερο επίπεδο ιεραρχίας. Κύρια Επαγγελματική Λειτουργία τους είναι να εποπτεύουν και να διαχειρίζονται την εύρυθμη λειτουργία του τομέα ευθύνης τους και του προσωπικού που απασχολείται σ’ αυτούς.

ΦΟΡΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΕΠΟΠΤΗ ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΑ

Παρακαλούμε κάντε κλικ για να διαβάσετε τους όρους χρήσης

Voucher30 49photo

ESPAAPKONEW2021

Συμβουλευτική, Υποστήριξη, Κατάρτιση, Πιστοποίηση και Προώθηση στην Απασχόληση Ανέργων ηλικίας 30-49 ετών σε τεχνικές δεξιότητες κλάδων αιχμής

200 ώρες Κατάρτισης και 380 ώρες Πρακτικής άσκησης με συνολικό Επίδομα 2.520€ - Παράταση Υποβολής Αιτήσεων μέχρι 26/02/2021 και ώρα 2:00μ.μ.

Φόρμα Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος με Αυτόματο Υπολογισμό Μορίων

Αντικείμενο της Δράσης

Αντικείμενο της δράσης αποτελεί η παροχή υπηρεσιών επαγγελματικής συμβουλευτικής, συνεχιζόμενης επαγγελματικής κατάρτισης (θεωρητική κατάρτιση και πρακτική άσκηση) και πιστοποίησης σε 10.000 ανέργους εγγεγραμμένους στον ΟΑΕΔ, ηλικίας 30-49 ετών (01/10/1971 έως 31/12/1990) στους τομείς τεχνικών επαγγελμάτων:

ECDL - Χειρισμός Η/Υ με Πιστοποίηση ΔημοσίουΠροετοιμασία Εξετάσεων Πιστοποίησης Υπολογιστών ΑΣΕΠ!

200€ μαθήματα και πιστοποίηση ECDL! ή 130€ με πιστοποίηση Unicert!

Δυνατότητα προετοιμασίας και από το σπίτι σας!

Περιλαμβάνονται: 39 ώρες μαθήματος (Word, Excel, Internet & Outlook), σημειώσεις, απεριόριστη εξάσκηση με ειδικά προγράμματα προετοιμασίας με video - λύσεις και αυτόματο σύστημα βαθμολόγησης στα πρότυπα των εξετάσεων πιστοποίησης, το κόστος των εξετάσεων και η έκδοση του πιστοποιητικού. Δυνατότητα πληρωμής με χρεωστικές κάρτες, 4 άτοκες δόσεις με την πιστωτική σας κάρτα.

Προσφορά για τις 6 ενότητες:

nutriartpromopicsmall

Νέο Πρόγραμμα για τους πρώην εργαζόμενους της Nutriart και ανέργους 15-29 ετών. Στο πρόγραμμα αυτό έχουν ήδη ανακοινωθεί οι δικαιούχοι. Το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης Επιπέδου 2 Enter συμμετέχει στα παρακάτω προγράμματα σπουδών :

VSecurity2

VoucherTPEmoria